Pre-Register Now!
0
Ön kayıt

MEKANI ETKINLEŞTIR

1. GÖREV

ÖN KAYIT YAPTIR

Çift DP Kartı*1

Gidelim FINISHED
2. GÖREV

ABONE OL

Ses Sistemi*1

Gidelim FINISHED
3. GÖREV

FACEBOOK SAYFAMIZI ZİYARET ET

100 Para

Gidelim FINISHED
4. GÖREV

DİSCORD SUNUCUMUZA KATIL

100 Elmas

Gidelim FINISHED
5. GÖREV

WEB SİTESİNİ PAYLAŞ

Şu Anki Şampiyon (Görünüm)*1

Gidelim FINISHED

ETKİNLEŞTİR

KAHRAMANLAR

Jamal Ritter

Ünlü bir şampiyonun oğlu olan Jamal doğuştan yetenekli bir boksördü, ancak aynı zamanda hep babasının gölgesinde yaşadı. Boks ringinden sıkıldıktan sonra, mutluluğu müzikte buldu. Ancak Metal Savaş Ligi'nin duyurusu yapıldıktan sonra Jamal ringe dönmeye ve kendi adına ün kazanmaya karar verdi.

INARI

İnari ünlü bir Shinkage-ryū dojosunun en büyük kızıdır. Bu yeni hayattan önce bir miko, yani tapınak hizmetçisiydi ve ailesi için tanrılara hizmet ediyordu. Miyamoto Ren Sasoriza-Kai'nin kontrolünü ele geçirip onun ailesini yok edildikten sonra, İnari bir tilki maskesi taktı ve Ren'den intikam almaya yemin etti.

MIYAMOTO REN

Miyamoto Ren organize suç örgütünde büyümüş bir yetimdi. Acımasızdı ve zirveye tırmanmak için ne gerekiyorsa yaptı, ancak Ren kendi iyiliği için fazla hırslıydı. Bir görev sırasında, kendi patronu tarafından sırtından vuruldu. Ama Ren zaten bir acil durum planı hazırlamıştı ve ona ihanet edenlerden intikam almak için büyük geri dönüşünü Meka biçiminde yapmıştı.

GINDY·CONNOR

Gindy android bir mühendis ve dâhi bir mucittir. Gama gücüyle çalışan bir çivi ve kendi kendini hızla onarmak için ayrılabilen uzaktan kumandalı bir kol ile donatılmıştır. Gindy turnuvayı icatlarını test etmek ve veri toplamak için kullanmayı planlıyor.

TED GRAHAM

Ted Graham, Meka Futbol Ligi'nde yıldız bir oyuncuydu ve çılgın gol kutlamalarıyla tanınıyordu. Takımı feci bir yenilgi serisi yaşadıktan sonra, maçları satmakla suçlandı ve ligden yasaklandı. Tekrar sahneye dönmeye kararlı olan Graham, gizli Meka turnuvalarına kaydolmaya başladı.

Justitia

Eski tanrıların adına savaşan, Athena'nın ateşli Havarisi. AH hâlâ bilinmeyen nedenlerden dolayı M-Konsorsiyumu ile temas hâlindedir.

XOPHI-IX

İnterpol'ün en yeni IX model Mekası, yapay zekâ tabanlı güvenlik ve korumanın zirvesidir. Deneysel teknoloji ile donatılmış olan Xophi-IX görünümünü ve silah sistemlerini anında her duruma uyacak şekilde ayarlayabilir. Xophi-IX yaklaşan Metal Savaş Ligi'ne teşrif etmiş bulunuyor, fakat görevi ne?

KONG

Kong bir M-Metal araştırma tesisinde laboratuvar maymunu olarak büyüdü. Yüksek bilişsel beceriler sergiledi ve M-Metal yapay zekâ projesi için seçildi. Ona Efsanevi Maymun Kral'dan esinlenen Sun Wukong yapay zekâ programı verildi. Metal Savaş Ligi'ne katılmak için Kong'un bilinci bir Meka'ya yerleştirildi. Kong da adaşı gibi yer ile göğün altını üstüne getirecek mi?

MIKE LEE

"Sadece bir kez yaşarsın" Mike Lee'nin sloganıdır. Her zaman trendlerin önünde giden bir sokak dansçısı ve dövüş sanatları meraklısı olan Mike Metal Savaş Ligi'ne katılma şansına balıklama atladı. Dövüş arenasında dans hareketlerini sergilemekten daha heyecan verici bir şey yoktur. Seyirciler ona bayılır ve hayranlarının gözdesidir.

KIM WOO RYONG

Meşhur bir tekvando eğitmeni olan Kim Woo Ryong pek bilgi sahibi olmadığı Meka dövüşleri alanına okuluna daha fazla öğrenci çekmek amacıyla adım atmış bulunuyor. Tekvando büyük ustası olmaya giderek daha da yaklaşmak için bu yeni ortamda becerilerini geliştirmeye devam etti.

TRISHULA

Trishula en genç Muay Thai şampiyonu ve dünya çapında bir dövüşçüydü. Ancak bir şampiyonluk maçı sırasında bir patlama stadyumu yok etti ve Trishula asla bulunamadı. Yıllar sonra terk edilmiş bir tesiste mekanik bir vücudun içinde uyandı. Trishula zihnini boşaltmak için meditasyon yaptı ve tüm bunların Buda'nın bir iradesi olması gerektiği sonucuna vardı. Yeni amacını keşfetmek için Metal Savaş Ligi'ne katıldı.

MIKHAIL

Mikhail artık var olmayan bir hükümette çifte ajan olarak görev yapıyordu. Ülkesi çöktüğünde, bunu takip eden kaosta karısından ve kızından ayrıldı. Mikhail, ailesinin nerede olduğuna dair bilgilere ulaşmak için kıtalararası bir istihbarat teşkilatı olan Kara Altın'a katıldı. Son istihbaratlar bir yeraltı dövüş turnuvasına işaret ediyordu.

Chromeleon

Chromeleon gizli deneylerin bir ürünüydü. Bir grup haydut bilim adamı mükemmel bir ölüm makinesi yaratmaya çalıştı, fakat planları ters gitti. Chromeleon bilinç kazandı ve yaratıcılarını katlettikten sonra araştırma üssünden kaçtı. Chromeleon son derece tehlikelidir ve ne pahasına olursa olsun onunla temastan kaçınılmalıdır.

ÖNE ÇIKANLAR