Pre-Register Now!
0
Rejestracja wstępna

AKTYWUJ SWOJEGO MECHA

MISJA 1

DOKONAJ WSTĘPNEJ REJESTRACJI

Karta podwójnych PD (1)

Ruszaj FINISHED
MISJA 2

SUBSKRYBUJ

System dźwiękowy*1

Ruszaj FINISHED
MISJA 3

ODWIEDŹ NASZĄ FACEBOOK

100 monet

Ruszaj FINISHED
MISJA 4

DOŁĄCZ DO NASZEGO SERWERA NA DISCORDZIE

100 klejnotów

Ruszaj FINISHED
MISJA 5

UDOSTĘPNIJ STRONĘ

Panujący Mistrz (skórka)*1

Ruszaj FINISHED

AKTYWUJ

BOHATEROWIE

Jamal Ritter

Jako syn znanego mistrza, Jamal miał naturalne predyspozycje do uprawiania boksu, jednak ciągle żył w cieniu swego ojca. Gdy miał już dosyć bokserskiego ringu, odnalazł szczęście w muzyce. Jednak po ogłoszeniu powstania Mechanicznej Ligi Bitewnej Jamal zdecydował się powrócić na ring i zdobyć sławę na własnych warunkach.

INARI

Inari to najstarsza córka z rodu prowadzącego słynne dojo Shinkage-ryū. Zanim rozpoczęła nowe życie, była miko, opiekunką świątyni, i wypełniała wolę bogów w imieniu swej rodziny. Gdy jej rodzina zginęła w ataku, jaki Miyamoto Ren przeprowadził na Sasoriza-Kai, Inari założyła maskę kitsune i poprzysięgła zemstę na Renie.

MIYAMOTO REN

Miyamoto Ren był sierotą i dorastał w przestępczej organizacji. Był bezwzględny i w drodze na szczyt nie cofał się przed niczym. Jednak jego ambicja zgubiła go. Podczas jednej z misji został postrzelony w plecy przez własnego oyabuna. Jednak Ren miał już plan awaryjny i dokonał wielkiego powrotu w postaci mecha, szukając zemsty na wszystkich, którzy go zdradzili.

GINDY·CONNOR

Gindy to genialna wynalazczyni i twórczyni androidów. Dysponuje lancą z zasilaniem gamma i zdalnie sterowanym ramieniem, które może dokonywać szybkich napraw. Gindy planuje wykorzystać udział w turnieju do zbierania danych i testowania swoich wynalazków.

TED GRAHAM

Ted Graham był gwiazdą Ligi Mechafutbolu, szczególnie wsławił się szalonymi „cieszynkami”. Gdy jego drużyna poniosła szereg druzgocących porażek, został oskarżony o sprzedawanie meczów i wykluczony z ligi. Graham, zdecydowany odzyskać swoje miejsce na podium, zaczął brać udział w nielegalnych turniejach mechów.

Justitia

Żarliwy Apostoł Ateny walczący w imię starych bogów. Apostoł z nieznanych powodów nawiązał kontakt z Konsorcjum M.

XOPHI-IX

Najnowszy model mecha IX z Interpolu to szczytowe osiągnięcie techniki przeznaczone dla służb ochrony i wymiaru sprawiedliwości. Xophi-IX, wyposażona w eksperymentalne rozwiązania, może na bieżąco zmieniać swój wygląd oraz systemy broni, aby dostosować je do sytuacji. Xophi-IX przybyła na turniej Mechanicznej Ligi Bitewnej. Jaka jest jej misja?

KONG

Kong dorastał jako małpa doświadczalna w ośrodku badawczym M-Metal. Ze względu na to, że wykazywał duży potencjał intelektualny, został wybrany do projektu sztucznej inteligencji prowadzonego w M-Metal. Przydzielono go do programu Sun Wukong, wzorowanego na legendarnym Królu Małp. Świadomość Konga wszczepiono w mecha biorącego udział turnieju Mechanicznej Ligi Bitewnej. Czy Kong poruszy niebo, tak jak jego imiennik?

MIKE LEE

Mottem Mike’a Lee jest „Żyje się tylko raz”. Jako uliczny tancerz i entuzjasta sztuk walki zawsze wyprzedzający trendy, z ochotą skorzystał z szansy dołączenia do Mechanicznej Ligi Bitewnej. Jest zachwycony, że będzie mógł pokazać swoje taneczne ruchy na arenie walk. Ma mnóstwo fanów, jest ulubieńcem publiczności.

KIM WOO RYONG

Znany trener taekwondo, Kim Woo Ryong, wkroczył w przedtem mu nieznany świat walk mechów, aby przyciągnąć więcej uczniów do swojego dojangu. W nowym otoczeniu dalej ćwiczył swoje umiejętności, aby w przyszłości zostać wielkim mistrzem taekwondo.

TRISHULA

Trishula był światowej klasy zawodnikiem i najmłodszym mistrzem muay thai. Jednak podczas walki o mistrzostwo stadion został zniszczony w eksplozji, a Trishuli nigdy nie odnaleziono. Wiele lat później przebudził się w opuszczonej bazie i odkrył, że ma mechaniczne ciało. Pogrążył się w medytacji, aby oczyścić umysł, i doszedł do wniosku, że musi to być wola Buddy. Dołączył do Mechanicznej Ligi Bitewnej, aby odkryć swoje przeznaczenie.

MIKHAIL

Michaił działał jako podwójny agent obecnie nieistniejącego już rządu. W chaosie, jaki powstał po upadku jego kraju, stracił kontakt z żoną i córką. Michaił dołączył do Czarnego Złota, międzykontynentalnej agencji wywiadowczej, aby zdobyć informacje, które mogłyby go doprowadzić do miejsca pobytu jego rodziny. Ostatni ślad prowadził do nielegalnego turnieju walk.

Chromeleon

Chromeleon to produkt tajnych eksperymentów. Grupa zbuntowanych naukowców postanowiła stworzyć idealną maszynę do zabijania, ale ich plany spaliły na panewce. Chromeleon zyskał samoświadomość i uciekł z ośrodka badawczego, zabijając po drodze swoich twórców. Chromeleon jest niezwykle niebezpieczny i za wszelką cenę należy unikać kontaktu z nim.

FUNKCJE GRY